Moduł EV/HV

Auta elektryczne lub Hybrydowe, to standard na rynku polskim. Kompetencje w tym zakresie budowane są z liderem technologii siecią Bosch. Bosch opracował unikalne rozwiązania , niemalże dla każdego europejskiego auta w zakresie sytemów:

  • Profesjonalne, systemowe rozwiązywanie problemów
  • Wykwalifikowany personel
  • Najlepsze wyposażenie diagnostyczne i warsztatowe

EV (EV/BEV)
Electric Vehicles/Battery Electric Vehicles

Samochody wyposażone wyłącznie w silnik elektryczny(ekologiczna alternatywa dla samochodów spalających paliwa). Nowoczesne pojazdy z tym rodzajem napędu to świetna inwestycja dla osób poruszających się po mieście.

HEV
Hybrid Electric Vehicle

Samochody hybrydowe łączące w sobie różne źródła energii, dzięki czemu można je dopasować do aktualnych potrzeb. Pojazdy hybrydowe HEV pozwalają, w zależności od sytuacji, wykorzystywać silnik spalinowy lub akumulator, który uzupełnia się, odzyskując energię między innymi z hamowania.

PHEV
Plug-In Hybrid Electric Vehicles

Samochody hybrydowe w systemie plug-in niewiele różnią się od systemu HEV. Ich główną przewagą jest jednak możliwość ładowania akumulatora systemu HEV w taki sam sposób, jak ma to miejsce w przypadku aut elektrycznych. Pozwala to na zwiększenie zasięgu, jaki można pokonać, używając silnika zasilanego akumulatorem.

Kompetencje

Budowanie kompetencji w tym zakresie pozawala naszemu serwisowi Bosch Car Service Moto Horiz, jako jednemu z niewielu w Polsce legitymować się certyfikatem serwisu w którym można bez żadnych ryzyk naprawiać samochody z systemami EV/HV

Jeśli zastanawiasz się, gdzie można wykonać przegląd lub naprawę samochodu elektrycznego lub hybrydowego, trafiłeś we właściwe miejsce.

W Bosch Car Service Moto Horiz, kompleksowo realizujemy nie tylko przeglądy i naprawy samochodów napędzanych silnikami spalinowymi, lecz również obsługujemy nowoczesne samochody elektryczne lub hybrydowe (auta EV / HV, tzw. elektryki czy hybrydy).

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Bosch, w którym pracujemy z wykorzystaniem markowych części zamiennych, posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, a także odpowiednio przeszkolony zespół mechaników i elektryków.