Bosch Car Service Moto Horiz Warszawa

Bosch Car Service Moto Horiz Warszawa, jest jednym z najmłodszych serwisów należących do sieci serwisów światowego lidera spółki Robert Bosch.

Nasz serwis wyposażony został w nowoczesne narzędzia diagnostyczne, dostępne wyłącznie w sieci Bosch, dające możliwość połączenia się z serwerami każdej marki samochodów, zgodnie z zasadami określonymi w dyrektywie Unii Europejskiej GVO. To pozwala na wykonanie w naszym serwisie BCS Moto Horiz Warszawa, zarówno przeglądu gwarancyjnego, jak również pogwarancyjnego samochodu.

Do dyspozycji Państwa, są

  • Urządzenia diagnostyczne BOSCH KTS, w wersji 560,
  • nowoczesne podnośniki,
  • urządzenia do geometrii kół metodą 3D Werther,
  • urządzenia do klimatyzacji marki BOSCH.

Ciągle kształcimy naszych mechaników, którzy legitymują się odpowiednimi certyfikatami mechaników sieci BOSCH.


Nasz serwis opiera się głównie na innowacyjnej technologii marki BOSCH, którą znajdziecie Państwo niemalże w każdym samochodzie, w postaci elektroniki samochodowej, układów wtryskowych, układów hamulcowych, układów filtrowania oraz zasilania pojazdu (akumulatory) i nie tylko. Za te wszystkie elementy odpowiada światowy producent części zamiennych Bosch.

Dostępne w naszym serwisie części samochodowe tej marki, są w większości przypadków takimi samymi częściami, jakie montowane są na liniach produkcyjnych, a czasami nawet o lepszej ich jakości. Zapraszamy do korzystania z serwisu Bosch Car Service Moto Horiz, który zlokalizowany jest w Wesołej, przy serwisie SUZUKI, gdzie znajdziecie Państwo optymalne i konkurencyjne ceny usług i części zamiennych w relacji do jakości.