Elektronika

Naszą przewagą jest dostęp do nowych technologii, popartej wieloletnim doświadczeniem naszych inżynierów. W Bosch Car Service Moto Horiz, znajdziecie Państwo urządzenia, które są w stanie zdiagnozować usterkę, w każdym pojeździe poruszającym się w Europie. Doświadczenie wyszkolonych mechaników, jest bezcenną wiedzą techniczną, pozwalającą razem z urządzeniami szybko zdiagnozować usterkę w samochodzie. Masz wątpliwości , że Twoje auto szwankuje, a elektronika pokazuje błędy w pojeździe? Zgłoś się do doświadczonego partnera. U nas znajdziecie Państwo

  • Profesjonalne, systemowe rozwiązywanie problemów
  • Wykwalifikowany personel
  • Najlepsze wyposażenie diagnostyczne i warsztatowe

Co i jak zweryfikujemy w systemach elektronicznych pojazdów?

Nowoczesne pojazdy, charakteryzują się możliwością diagnostyki komputerowej, przed wykonaniem jakiejkolwiek naprawy. Nowoczesne urządzenia diagnostyczne, znajdujące się w naszym serwisie BCS Moto Horiz, dają nieograniczone możliwości preselekcji problemów w samochodzie, identyfikując ich prawidłową przyczynę. Interakcje między układami scalonymi sterowników, różnorakich czujników w różnych miejscach samochodu, poprzez połączenia CAN, są niezwykle złożone, co sprawia, że diagnozowanie i usuwanie usterek nie zawsze jest możliwe bez specjalnych urządzeń diagnostycznych. To dobry powód, aby zlecić diagnostykę elektroniki w naszym Bosch Car Service Moto Horiz Warszawa.

Bezpieczeństwo układów elektronicznych

Układy bezpieczeństwa samochodu często, są rozsiane po wielu urządzeniach pojazdu. Komunikacja z różnymi czujnikami, wymaga bardzo dobrze skonstruowanej instalacji elektrycznej, jak również dobrze opracowanych sterowników w samochodzie. Dzięki liderowi na rynku produkcji sterowników i podzespołów elektronicznych, firmie BOSCH, opracowano nowoczesne systemy bezpieczeństwa, niemalże do każdego samochodu wyprodukowanego na świecie. Wszystkie Bosch Car Service, mają przewagę w zakresie wykonywania napraw i diagnostyki tych urządzeń, z uwagi na największą wiedze technologiczną. Wzrastająca ilość elektroniki i systemów pokładowych sprawia, że naprawa samochodu jest coraz bardziej skomplikowana. W związku z tym serwisowanie układów elektronicznych staje się bardziej skomplikowane, niż wymiana żarówki, czy też przepalonego bezpiecznika. Podzespoły elektroniczne, nie tylko komunikują się ze sobą, ale i często nie mogą funkcjonować bez siebie. Dlatego awaria sterownika, może uniemożliwić pracę całego pojazdu. Nasi Mechanicy, przechodzący rygorystyczne szkolenia w firmie Bosch, są w każdej chwili gotowi, aby zaopiekować się Państwa samochodem i usunąć usterkę elektroniki.

Przyszłość samochodów w elektronice

Komfort i bezpieczeństwo to domena każdego nowoczesnego pojazdu. Niemalże, w każdym podzespole, znajdziemy układ scalony, czujnik , bądź sterownik, który odpowiada za jego pracę. Innowacyjne technologie firmy BOSCH, opracowane zostały aby zadbać o każdą potrzebę wymagającego klienta. Zmieniające się napięcia w pojazdach powodują, że nie wystarcza już prąd o nominale 12V. Konwencjonalne układy elektryczne osiągnęły już dawno swoje limity. Dostarczają one maksymalnie 3000 watów mocy, podczas gdy rozbudowany system elektryczny potrzebuje 800-1500 watów, a w szczytowych okresach – dwa razy tyle. Dlatego akumulator i alternator są bardzo obciążone. Jednym z proponowanych rozwiązań jest zastosowanie napięcia 48 V, zapewniającego do 12 kilowatów energii. Innowacyjne opracowanie tego typu instalacji, zrodziło się w firmie Bosch i najlepszymi ekspertami od napraw tego typu instalacji są właśnie mechanicy naszego serwisu Bosch Car Service Moto Horiz w Warszawie.